Zaproszenie do uczestnictwa w akcji „Listy dla Ziemi” 2020

Serdecznie zachęcamy uczniów naszej szkoły do udziału w odbywającej się co roku akcji „Listy dla Ziemi”, która organizowana jest przez Fundację Ekologiczną ARKA.
Założeniem akcji jest pisanie przez młodych ludzi listów do dorosłych, które mają zwrócić uwagę na problem związany ze środowiskiem, jednocześnie będąc prośbą o troskę o nie (np. opis prostych działań proekologicznych, które możecie zrealizować wspólnie ze swoimi rodzicami czy dziadkami).
W celu przystąpienia do akcji należy przesłać skany lub zdjęcia (zapis w popularnych formatach: pdf, jpg, doc) napisanych listów drogą elektroniczną do 30 kwietnia 2020 r. na adres: kolomanska.joanna@zpopiotrkowice.pl  (jako temat wiadomości proszę napisać „Listy dla Ziemi 2020”).