EKOLOGICZNY KONKURS PLASTYCZNY DLA PRZEDSZKOLAKÓW- DZIEŃ ZIEMI – 2020 ,,Ziemia jest naszym domem więc dbajmy o Nią.’’

Jeśli lubicie rysować, malować, wymyślać, a ekologia jest dla Was ważna, to zachęcamy do udziału w naszym konkursie!

Do udziału zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym (3,4,5 -latki) wraz z pomocą Rodziców J

Udział w konkursie jest całkowicie dobrowolny.

TEMAT:

,,MOJA EKOLOGICZNA ZABAWKA’’

Zadaniem uczestników zgłaszających się do konkursu jest wykonanie pracy przestrzennej, wykorzystując różnego rodzaju surowce wtórne, które mogą posłużyć do wykonania ciekawych i twórczych ZABAWEK (np. rolki po ręcznikach papierowych, kapsle, zakrętki, opakowania po jajkach, plastikowe butelki, skrawki materiałów, kawałki folii, pudełka oraz gazety).

Każda praca powinna być podpisana imieniem i nazwiskiem dziecka oraz nazwą grupy, do której uczęszcza. Gotowe prace w formie zdjęcia prosimy przesyłać na podany adres:

ekokonkurszpo@wp.pl

• Każdy uczestnik może wykonać jedną pracę.
  • Zdjęcia należy dostarczać do dnia 04.05.2020r.
  • Wszystkie nadesłane prace będą umieszczone na stronie internetowej szkoły zpopiotrkowice.pl dnia: 08.05.2020.
  • Po powrocie do szkoły dla uczestników konkursu zostaną wręczone dyplomy.

Zachęcamy do udziału !

Organizatorzy konkursu: