Święto Niepodległości

9 listopada 2017 roku na sali gimnastycznej zebraliśmy się, aby uczcić Święto Niepodległości. Akademię przygotowali uczniowie klasy VII, pod opieką Barbary Rogali-Kupczewskiej oraz Aleksandry Praśkiewicz. Dzięki nauczycielom młodszych klas mogliśmy podziwiać pięknie przygotowane akcenty patriotyczne na strojach i w rękach najmłodszych uczniów naszej szkoły. 11 listopada to ważna data dla każdego obywatela Polski, przypomina o odzyskaniu niepodległości po 123 latach niewoli i czynach tych, którzy przyczynili się do tego, aby Polska znowu zaistniała na mapie. Przejęci uczniowie deklamowali wiersze, głośno śpiewali pieśni patriotyczne, a reszta w ciszy i skupieniu przeniosła się myślami w przeszłość.