Wyjazd klas 1 – 4 na musical „Królowa Śniegu”

Dnia 14 grudnia dzieci z klas 1 – 4 odbyły zimową  podróż do krainy Królowej Śniegu. Miłość i przyjaźń to dwie wspierające siły, które  pozwalają nam przetrwać największe kryzysy. Kiedy boimy się i upadamy, z otchłani wyciągają nas najbliższe osoby, kochający przyjaciele. O sile ponadczasowj miłości mogli przekonać się nasi uczniowie uczestniczący w musicalu pt. „ Królowa Śniegu ”.

Przykładem takiej relacji są bohaterowie owej baśni Gerda i Kaj. Dwoje radosnych dzieci z sąsiedztwa, które swym szczebiotem niczym słońce rozjaśniają rzeczywistość miasteczka w którym mieszkają.

Nowa pobudzająca wyobraźnię adaptacja klasycznej opowieści Andersena wprowadziła dzieci w baśniowy świat księżniczek i rozbójników oraz zwierząt przemawiających ludzkim głosem. To wzruszająca ale i zabawna historia
o nieustającej walce dobra ze złem, o sile przyjaźni, wierności i poświęcenia się dla drugiego człowieka.