Szkolny turniej warcabowy

We czwartek, 8 lutego, w naszej szkole odbył się turniej warcabowy. Uczniowie rywalizowali w dwóch kategoriach (I-III, IV-VII). W młodszej grupie bezkonkurencyjny okazał się Krystian Raduszewski (kl. III), drugie miejsce zajął Mikołaj Lisowski (kl. II), na trzecim miejscu uplasował się Maksymilian Ryk (kl. III). Tuż za podium znalazł się Wiktor Siołek (kl. II). W starszej kategorii wygrał Radosław Ciepliński (kl. IVa), drugie miejsce zajął Bartosz Misztal (kl. VI), trzecie miejsce należało do Bartłomieja Białowąsa (kl. IVa). Czwartą lokatę zajął Dominik Ogłoza (kl. V).
Pierwsze cztery osoby z obu kategorii wiekowych wezmą udział w Powiatowych Mistrzostwach Warcabowych, które odbędą się w marcu w Chmielniku.