Ślubowanie uczniów klasy pierwszej

Dnia 11 października 2018r. odbyło się uroczyste Ślubowanie uczniów  klasy pierwszej w Zespole Placówek Oświatowych w Piotrkowicach. 12 dzieci zostało przyjętych w poczet uczniów szkoły w obecności swoich  starszych kolegów, rodziców, nauczycieli oraz zaproszonych gości. Byli wśród nich  Burmistrz Miasta i Gminy Chmielnik – p. Paweł Wójcik, radni: p. Lidia Jabłońska, p. Mieczysław Rutkowski oraz ojciec Romuald Gościewski. Z tej okazji dzieci wraz ze starszymi koleżankami z klasy VI i IV zaprezentowały program artystyczny przygotowany pod kierunkiem wychowawczyni p. Elżbiety Galińskiej. Montaż słowno – muzyczny dotyczył tematyki szkolnej i patriotycznej. Dzieci z dużą radością i śmiałością pokazały swe umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Pierwszoklasiści złożyli ślubowanie na Sztandar Szkoły. Pasowania na uczniów dokonał dyrektor szkoły – p. Jacek Sobaś. Dzieci otrzymały dyplomy, legitymacje szkolne, a także upominki ufundowane przez burmistrza – p. Pawła Wójcika oraz rodziców. Radna – p. Lidia Jabłońska przekazała uczniom słodycze. Po uroczystości goście, pierwszoklasiści oraz rodzice udali się na słodki poczęstunek.

,,WSZYSTKIM PIERWSZOKLASISTOM ŻYCZYMY BARDZO DOBRYCH WYNIKÓW W NAUCE I WZOROWEGO ZACHOWANIA’’