PODZIĘKOWANIE DLA PANA MIECZYSŁAWA GRUDZIŃSKIEGO

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Rada Rodziców Zespołu Placówek Oświatowych w Piotrkowicach serdecznie dziękują Panu Mieczysławowi Grudzińskiemu za okazane wsparcie, życzliwość oraz zaangażowanie w prace na rzecz szkoły.

Należy podkreślić, iż Pan Mieczysław Grudziński wielokrotnie wspierał różne działania prowadzone w placówce. Pomagał w pracach związanych z przeniesieniem i montażem Tablicy Pamiątkowej. Ponadto przekazał kilkadziesiąt sztuk sadzonek lipy, które uatrakcyjnią teren zielony wokół budynku szkolnego.

Społeczność Szkolna dziękuje Panu Mieczysławowi Grudzińskiemu za wyraz dobroci i chęci niesienia pomocy oraz liczy na dalszą współpracę.

,,Dobry bądź i szlachetny.

Bądź do pomocy gotowy.”

Wolfgang Goethe