Akcje naszego wolontariatu

8 października 2021 roku reprezentanci naszego wolontariatu udali się z podarunkami do Dymin, Chmielnika oraz Szyszczyc.

W Dyminach odwiedziliśmy Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt i przekazaliśmy karmę, którą wolontariusze zbierali we wrześniu. Następnie zwiedziliśmy schronisko i poznaliśmy kilku słodkich podopiecznych- trudno było opuścić to miejsce, ponieważ kotki i pieski były zadowolone z naszej obecności.

Kolejnym naszym celem był Zakład Opiekuńczo- Leczniczy w Chmielniku, dokąd zawieźliśmy środki higieniczne, które z pewnością przydadzą się na oddziale.

Później pojechaliśmy do Szyszczyc, gdzie przekazaliśmy nakrętki plastikowe, które zebrali nasi uczniowie.

Pełni emocji wróciliśmy do szkoły i na przerwach dzieliliśmy się z koleżankami i kolegami  naszymi przeżyciami.