Wojewódzki Turniej Szachowy

W środę (3 października) nasi uczniowie brali udział w Wojewódzkim Szkolnym Turnieju Szachowym rozgrywanym w Kielcach. Poziom rozgrywek był bardzo wysoki.

W kategorii wiekowej klas 0-3 reprezentowali nas: Patryk Pałyga  (54 miejsce), Kacper Grudziński (45 miejsce) i Wiktor Siołek (25 miejsce).  W przedziale klas 4-6 (chłopcy) brali udział następujący uczniowie z naszej szkoły: Eliasz Jaskuła (55 miejsce), Wiktor Guzy (42 miejsce), Kucharski Daniel (51 miejsce), Kacper Durlej (47 miejsce), Radosław Ciepliński (40 miejsce), Damian Mysior (23 miejsce), Piotr Zawadzki (17 miejsce). Warto dodać, iż w tej kategorii brało udział 74 zawodników.

Bardzo dobrze spisały się nasze szachistki. W kategorii dziewczyn 4-6 SP szkołę reprezentowały : Anna Ślusarska (12 miejsce), Weronika Gola (11 miejsce), Kinga Cieplińska (10 miejsce).  W wolnej chwili uczniowie korzystali  wystaw edukacyjnych, które znajdowały się w hali Targów Kielce. Na koniec była obiecana pizza i bezpieczny powrót do domu.  Ogromne brawa dla wszystkich szachistów z naszej szkoły, którzy rozegrali po 7 bardzo emocjonujących i wyrównanych partii szachowych.   Opiekunem dzieci był Grzegorz Stępień.