Wizyta gości na zajęciach WF on-line

Uczniowe naszej szkoły z klas 5 i 6 wzięli udział w lekcji wychowania fizycznego, którą poprowadzili:

Adam Swaczyna – były siatkarz (grający na pozycji libero) i młody trener, który ma na swoim koncie  2x srebry medal mistrzostw Niemiec, 2x wygrany puchar i superpuchar Niemiec oraz superpuchar Polski z ZAKSĄ Kędzierzyn Koźle;
oraz Fabian Grudzień – Dream Team Trenerzy Personalni. Goście uczestniczyli w lekcji na zaproszenie p. Grzegorza Stępnia.
Uczniowie pogłębiali swoją wiedzę z siatkówki, treningu siłowego i odpowiedniej diety. Zaproszeni goście odpowiadali również na nurtujące naszą młodzież pytania oraz obiecali, że gdy tylko znajdą czas i będzie taka możliwość, odwiedzą naszą nową placówkę! Dziękujemy i zapraszamy.