Dzień Babci i Dziadka

21 stycznia z racji przypadającego święta, tradycyjnie odbyła się uroczysta akademia zorganizowana przez nauczycieli oddziałów przedszkolnych, ,,zerówki’’ oraz klas I –III i ich wychowanków.

Jak co roku, przybyło liczne grono Babć i Dziadziusiów, aby ucieszyć serce i oczy wnukami, które pięknie zaprezentowały się  w tańcach, piosenkach, wierszach i życzeniach.

Program artystyczny był starannie przygotowany, wzbudził podziw i wzruszenie widzów.

Uroczystość uświetniła obecność przedstawiciela UMiG Chmielnik Andrzeja Łopacińskiego.

Po zakończeniu akademii głos zabrali: Dyrektor ZPO Jacek Sobaś  i sekretarz UMiG Chmielnik – Andrzej Łopaciński. Pogratulowali znakomitych występów  oraz złożyli życzenia.

Dzieciom przekazano upominki ufundowane przez UMiG.

Uwieńczeniem uroczystości było spotkanie przybyłych gości przy domowych wypiekach na świetlicy.

Z pewnością wszyscy zachowają miłe wspomnienia z tego wydarzenia, tym bardziej, że jest obchodzone  pierwszy raz  w nowej szkole.  Wykonane filmy i fotografie będą je stale przywoływać.