Akcja sprzątania cmentarza

20 października odbyła się akcja sprzątania cmentarza w Piotrkowicach, w której wzięli udział uczniowie klasy VI i VII wraz z uczniami klasy IIe i IIIe gimnazjum. Jak co roku otrzymaliśmy wsparcie od pani Ilony Koseli w postaci zniczy i kwiatów, za które serdecznie dziękujemy. Uczniowie posprzątali najbardziej zaniedbany fragment cmentarza, groby ofiar II Wojny Światowej i byłych nauczycieli związanych z Tarnoskałą. Uczniowie zasłużyli na pochwałę nie tylko ze względu na frekwencję, ale również na wyjątkowe zaangażowanie. Akcja sprzątania zakończyła się spacerem po cmentarzu. Uczniowie zapalili znicze na grobach nauczycieli i pracowników naszej szkoły.

Przy współpracy z parafią, planujemy zorganizować kwestę pod kościołem na zakup zniczy i kwiatów, która odbędzie się 29 października.