Zabawa karnawałowa

Tegoroczne ferie społeczność szkolna rozpoczęła od zabawy karnawałowej, która odbyła się w naszej szkole w sobotę – 10 lutego. Wzięły w niej udział dzieci z oddziałów przedszkolnych, uczniowie klas I-VII, kilkoro gimnazjalistów oraz rodzice, nauczyciele i przyjaciele naszej szkoły, a wśród nich Burmistrz Miasta i Gminy Chmielnik, pan Paweł Wójcik.
Wszystkich zebranych powitał dyrektor szkoły, następnie głos zabrał pan burmistrz, który mówił między innymi o rozpoczynającej się niedługo budowie nowej szkoły.
Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż na co dzień, zamieniła się w prawdziwą salę balową. Pięknie udekorowana zachęcała do zabawy. Przed rozpoczęciem balu uczniowie klas młodszych zaprezentowali zgromadzonej publiczności swoje talenty taneczne i wokalne. Po występach miała miejsce zabawa taneczna. Wspaniała muzyka sprawiła, że bawili się zarówno mali, jak i dorośli. Tanecznymi krokami chwalili się nawet niektórzy nauczyciele pracujący w naszej szkole. Zabawę uprzyjemniał pyszny poczęstunek przygotowany przez rodziców i wychowawców klas.
Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom, jak i rodzicom. Tegoroczna zabawa karnawałowa należała do udanych. Teraz czas ferii zimowych i zasłużonego odpoczynku po I semestrze nauki. Wszystkim uczniom życzymy miłego odpoczynku.