Wyjazd na spektakl ,,Magiczne Drzewo’’

9.01.2019 uczniowie klas IV, Va, Vb  uczestniczyli w wycieczce szklonej pod opieką Małgorzaty Ślusarczyk, Aleksandry Praśkiewicz i ojca Romualda Gościewskiego. Uczniowie mieli okazję obejrzeć bardzo ciekawy i pouczający spektakl teatralny:,,Magiczne Drzewo”. Bohaterowie zabrali nas w przedziwny świat magii i fantastycznych przygód poruszając jednocześnie bardzo ważne sprawy. Spektakl uświadomił młodym widzom jak ważna jest rodzina, miłość oraz relacje z rodzicami i rodzeństwem.

Podczas tego wyjazdu uczniowie mieli również okazję pograć w kręgle. Dla niektórych było to pierwsze spotkanie z profesjonalną kręgielnią. Wyjazd był fajną okazją do integracji zespołów klasowych i super początkiem ferii zimowych.