Rozstrzygnięcie Konkursu Ekologicznego

Młodsza grupa przedszkolna „Smerfy”, starsza grupa przedszkolna „Muchomorki” oraz klasa „0” brały udział w Gminnym Konkursie Ekologicznym- „Coś z niczego za to dla Ziemi wiele dobrego – nasza ekologiczna zabawka”.
Celem konkursu było zainteresowanie dzieci ochroną środowiska, w szczególności wskazanie korzyści płynących z ponownego wykorzystania odpadów. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu zabawki z wykorzystaniem surowców wtórnych będących odpadami. Komisja konkursowa dokonała oceny prac. Nagrodą dla dzieci biorących udział w konkursie było zaproszenie dnia 21 listopada 2017 r. do Chmielnickiego Centrum Kultury na spektakl teatralny pt. „Mapa marzeń” oraz nagrody dla poszczególnych oddziałów w postaci zestawu pomocy szkolnych. A oto relacja zdjęciowa.