Rozpoczęcie roku szkolnego

Nowy rok szkolny 2017/2018 rozpoczęliśmy pełni energii, nowych sił i planów. A będzie to na pewno rok wielu nowych wyzwań – przede wszystkim w życie wchodzi reforma edukacji, zmieniająca dotychczasową sześcioletnią szkołę podstawową w szkołę ośmioletnią. O godzinie 8.00 uczestniczyliśmy we Mszy św. sprawowanej przez ojca proboszcza. Po uroczystej mszy nastąpiło oficjalne rozpoczęcie w sali gimnastycznej, które zgromadziło uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły. Po odśpiewaniu hymnu narodowego delegacja uczniów złożyła kwiaty pod tablicą upamiętniająca nauczycieli, którzy zginęli w czasie II wojny światowej. Następnie pan dyrektor Jacek Sobaś powitał zgromadzonych i przedstawił najważniejsze informacje dotyczące organizacji roku szkolnego oraz przedstawił nowych nauczycieli i wychowawców klas. Z życzeniami owocnej pracy i powodzenia w nauce uczniowie wraz z wychowawcami przeszli do klas.