PAMIĘTAMY!

Pierwszy listopada to wyjątkowy dzień w roku, czas zadumy nad tymi, którzy odeszli. Już kolejny raz zatroszczyliśmy się o groby zmarłych nauczycieli i pracowników naszej szkoły. Z inicjatywą wyszły p. Grabka oraz p. Zatorska, które wspólnie wykonały wiązanki na osamotnione mogiły zmarłych. Z kwiatów przyniesionych przez uczniów, igliwia i wstążek powstały eleganckie kompozycje w czerwonych, herbacianych i lawendowych barwach. A zapalone znicze dopełniły obrazu zadumy nad tym wyjątkowym świętem w roku.
     Dnia 30 października delegacja uczniów, pracowników, nauczycieli i dyrektora szkoły – Jacka Sobasia, złożyła zrobione wiązanki oraz znicze na ich grobach.
     Zachęcamy wszystkich do zapalenia symbolicznej lampki i refleksji nad grobami osób zasłużonych dla środowiska i Ojczyzny. Poległych za wolność, zamordowanych przez okupanta, osamotnionych – pozbawionych rodziny.