Nocny biwak

Zgodnie z tradycją naszej szkoły odbył się kolejny nocny biwak w dniu ¾ listopada 2017 roku, w których uczestniczyło 74 uczniów. Jak co roku gościliśmy koleżanki i kolegów z Lubani wraz z opiekunami. Pod okiem nauczycieli : Agnieszki Chojneckiej-Kobus, Barbary Rogali-Kupczewskiej, Małgorzaty Ślusarczyk, Ewy Kurowskiej, Teresy Majkowskiej, ojca Grzegorza Papciaka oraz Pauliny Osman i Moniki Gajek dzieci po wysłuchaniu informacji organizacyjnych dotyczących zachowania i bezpieczeństwa rozpoczęły radosny czas bycia razem . O stronę gastronomiczną zadbali rodzice dzieci, którzy zawsze są chętni do współpracy i pomocy. Do późnych godzin nocnych trwały rozgrywki sportowe, część uczestników spędziła czas przy grach planszowych, jeszcze inni integrowali się prowadząc rozwijające, ciekawe dyskusje. Nie mogło także zabraknąć tańców i śpiewu, można było zauważyć ciekawe układy taneczne i wiele radości na twarzy. Czas spędzony razem szybko minął, dzieci zadowolone rano wróciły z rodzicami do domu i obiecały, że wkrótce znowu się spotkamy.