Konkurs Sursum corda W górę serca rozstrzygnięty

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie „Sursum corda – W górę serca”, zorganizowanym przez Starostwo Powiatowe w Kielcach.                  Konkurs zorganizowano z okazji 100. Rocznicy urodzin św. Jana Pawła II.  Tematem konkursu był św. Jan Paweł II w naszych wspomnieniach.            Prace konkursowe były oceniane w trzech kategoriach wiekowych: dzieci do lat 12, młodzież do lat 18 i osoby dorosłe. Szkoła z  Piotrkowic wysłała cztery prace konkursowe (dwie prace z klasy VII oraz dwie z klasy V, opiekunem uczniów był nauczyciel plastyki Barbara Rogala- Kupczewska).

28 maja nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu. Laureatem konkursu został uczeń VII klasy Szymon Ramski- zdobywca trzeciego miejsca                      w kategorii młodzież do lat 18.

Dziękujemy uczniom za przygotowane pięknych prac, a zwycięzcy gratulujemy!

Więcej informacji o konkursie oraz uczniowskie prace można znaleźć klikając w link

Prace uczniów z naszej szkoły: