Konkurs papieski w Brzezinach

18 maja, w dzień urodzin św. Jana Pawła II, w Brzezinach odbył się X Jubileuszowy Wojewódzki Konkurs Wiedzy „Jan Paweł II – Patron Najgodniejszy”. Uczestnikami byli uczniowie klas czwartych. Cele konkursy to: przybliżenie sylwetki Jana Pawła II, zachęcanie uczniów i nauczycieli do zdobywania i pogłębiania wiedzy na temat nauczania papieskiego, integracja uczniów wokół wartości głoszonych przez Jana Pawła II, inspirowanie uczniów do poszukiwania właściwych wzorów postępowania, upowszechnianie twórczości literackiej Karola Wojtyły.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Wiktoria Guzy, Piotr Zawadzki, Radosław Ciepliński pod opieką o. Grzegorza. Każdy uczestnik otrzymał kilka upominków m. in. książkę o sympatycznego pluszowego misia.