Eliminacje szkolne OTWP

Eliminacje szkolne OTWP czas zacząć …

Dnia 27 lutego 2018 r. (wtorek) w Zespole Placówek Oświatowych w Piotrkowicach planowane są eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.

Turniej szkolny odbędzie się w dwóch grupach wiekowych:

• klasy IV – VI – 100 pytań z wiedzy pożarniczej
  • klasy VII łącznie z II i III gimnazjum – 200 pytań

Eliminacje szkolne są wstępnym etapem do udziału w eliminacjach gminnych, które przeprowadzi KMPSP w Kielcach przy udziale Zarządu Powiatowego i Zarządów Gminnych ZOSP RP w terminie od 1 do 31 marca 2018 r.. Materiały szkoleniowe zamieszczone na stronie internetowej Komendy Miejskiej PSP w Kielcach, zostały opracowane w oparciu o testy z lat ubiegłych ( przeglądarka GOOGLE – OTWP). Uczniowie, którzy chcą wziąć udział w eliminacjach gminnych muszą zwyciężyć w eliminacjach szkolnych ( wynik co najmniej 60% wiedzy ogólnej). Zainteresowanych uczniów zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia !!!