Dzień Kobiet

8 marca w naszej szkole uroczyście obchodziliśmy Dzień Kobiet zorganizowany przez dyrekcję, nauczycieli, uczniów ZPO w Piotrkowicach oraz rodziców.

Impreza rozpoczęła się od przemówień i złożenia życzeń  wszystkim Paniom przez Dyrektora ZPO Jacka Sobasia, Burmistrza MiG Chmielnik Pawła Wójcika, Członka Zarządu Powiatu Kieleckiego  Mariusza Ścianę.

Oprócz tak ważnych osób, obecni byli inni zaproszeni goście: Dyrektor CHCK Małgorzata Gładyszewska, Sołtysi, Radni, Przewodnicząca Rady Rodziców Lidia Jabłońska, Rodzice, okoliczni mieszkańcy, społeczność szkolna.

Głównym  punktem programu była część artystyczna w wykonaniu uczniów klas: 0, I, II, III

i VII pod kierunkiem wychowawców, nauczycieli języka polskiego,  muzyki.

Dekorację wykonały Panie: Justyna Pakosińska – Gidel i Gabriela Raczyńska.

Rolę konferansjera pełnił opiekun Samorządu Uczniowskiego Grzegorz Stępień.

Widzowie zachwycali się talentami aktorskimi, recytatorskimi, tanecznymi i wokalnymi uczniów oraz pomysłowością scenariuszy i reżyserii nauczycieli.

Miłą niespodzianką pod koniec występów była humorystyczna scenka pt. ,,Kolekcja ubrań  dla pań z najnowszymi trendami znanych kreatorów mody Dżaka Sobasiewicza i Wojtka Kozakiewicza’’  w wykonaniu Pań z Grona Pedagogicznego.

Po mocnych brawach oraz wrażeniach artystycznych, wszyscy mogli ochłonąć z emocji

i nadal  świętować przy słodkim poczęstunku zorganizowanym przez Rodziców.