Dnia 13 października odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Na początku Akademii głos zabrał dyrektor Jacek Sobaś, który mówił o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela. Podziękował za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzył gronu pedagogicznemu i pracownikom szkoły wielu sił i wytrwałości. Następnie pan dyrektor wręczył nagrody wyróżnionym nauczycielom: Zofii Chłond, Mariannie Marzec i Dorocie Kubickiej.
Przedstawienie o charakterze satyryczno-rozrywkowym przygotowali uczniowie klasy 5 pod kierunkiem pani Justyny Siołek. Młodzi artyści piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym.
Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków.