Dnia 28 maja świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka.
Rano miały miejsce zawody sportowe przygotowane przez nauczycieli wychowania fizycznego. Różne konkurencje sportowe wywołały wiele emocji wśród uczniów, tym bardziej, że do wygrania były ciekawe nagrody. Kolejnym punktem programu były występy artystyczne. Zaproszeni goście, a wśród nich senator Krzysztof Słoń, poseł Anna Krupka, wojewoda świętokrzyskii Agata Wojtaszek, burmistrz Paweł Wójcik oraz rodzice mieli okazję podziwiać muzyczne, wokalne i taneczne umiejętności uczniów klas 1, 2, 3, 5 i przedszkolaków. Wręczono także dyplomy i nagrody za udział w konkursie ekologicznym „Ekoludki”.
Po występach artystycznych odbył się pokaz ratownictwa wysokościowego oraz prezentacja samochodów ratowniczo-gaśniczych jednostek straży pożarnej z Kielc i Piotrkowic.
Wszyscy uczestnicy zabawy mieli okazję posilić się kiełbaskami z grilla oraz pysznymi ciastami przygotowanymi przez rodziców.
Wszyscy dobrze się bawili, a swoim zaangażowaniem dali impuls do kontynuacji działań w przyszłym roku szkolnym.

Tegoroczny Dzień Dziecka mógł się odbyć dzięki hojności naszych sponsorów:

• Andrzej Praśkiewicz Meble Na Wymiar
  • Robert Więcek Metalmex- Złom